Нэвтрэх
Бүртгүүлэх

Нүүр

Танилцуулга

Мэдээлэл

Үйлчилгээ

Ил тод байдал

Шилэн данс

Хууль эрх зүй

Холбоо барих

Холбоо барих
Газар өмчлөлийн хуулийн хугацааг 10 жилээр сунгалаа.       Дуудлага худалдааны анхны үнийг буурууллаа.       Газар эзэмших, ашиглах эрхийн дуудлага худалдааны байршлуудыг батлууллаа.      Зуслангийн ногоон бүсэд иргэдэд зориулсан мэдээллийн самбаруудыг байрлуулна.      Газрын төлбөрийн Ландпэй програмыг нэвтрүүлнэ.       Олон улсын ISO стандарт нэвтрүүлнэ.      Газар өмчлөлийн аяныг дахин зохион байгууллаа.       Бүтээн байгуулалтын ажлын газар чөлөөлөлт хийгдэж байна.       “Газрын зөрчил арилгах” арга хэмжээг зохион байгуулж байна.       “Нийтийн эзэмшил-Нийгмийн хариуцлага” аяныг эхлүүллээ.       Хороо бүрийг альбомжуулна.      “Нийслэлийн Газрын албаны онлайн харилцагчийн үйлчилгээ”-г нэвтрүүлэхээр бэлтгэл ажлыг хангаж байна.       Газрын харилцаа хэлэлцүүлгийг дүүрэг бүрт зохион байгуулж байна.     

Хаяг: Монгол улс,  Улаанбаатар хот,
Чингэлтэй дүүрэг, 1-р хороо, Ц. Жигжиджавын гудамж-7/1
Хангарьд ордон 2 ба 3 давхар
Нийслэлийн газрын алба

НИЙСЛЭЛИЙН ГАЗРЫН АЛБАНЫ АЛБАН ХААГЧДЫН УТАСНЫ ЖАГСААЛТ

д/д Нэр Албан тушаал Өрөөний утас Өрөөний №
УДИРДЛАГУУД
1 Э.Болорчулуун Дарга 315711 301
2 Д.Нямдаваа Oрлогч дарга 70110092 307
3 Б.Загдсамбар Орлогч дарга 70110091 304
ЗАХИРГААНЫ ХЭЛТЭС
1 Л.Цэцгээ Хэлтсийн дарга 70107778 206
2 З.Батцэнгэл Ахлах мэргэжилтэн 204
3 Б.Алтансүх Хуулийн мэргэжилтэн 204
4 Я.Ариунцэцэг Хуулийн мэргэжилтэн 204
5 З.Мөнхжин Хуулийн мэргэжилтэн 204
6 А.Ган-Эрдэнэ Хүний нөөцийн мэргэжилтэн 206
7 Э.Одонбаяр Хяналт шинжилгээ, үнэлгээ хариуцсан мэргэжилтэн 204
8 Л.Түмэнзаяа Дотоод хяналт, шинжилгээ хариуцсан мэргэжилтэн 206
9 Д.Баярмаа Дотоод ажил хариуцсан мэргэжилтэн 204
10 Ж.Лхамжав Дотоод ажил хариуцсан мэргэжилтэн 204
11 Н.Бурмаа Гадаад харилцаа, хэвлэл, мэдээлэл хариуцсан мэргэжилтэн 315711 301
12 Ц.Оюунчимэг Архивын зааварлагч, арга зүйч Нийслэлийн Засаг захиргааны 3 дугаар байр, №207
13 Ц.Чулуунцэцэг Бичиг хэргийн ажилтан 1800 1285 202
14 Э.Лхам Даргын туслах 315711 301
САНХҮҮ, АЖ АХУЙН ХЭЛТЭС
1 Ц.Алтанцэцэг Хэлтсийн дарга 325043 302
2 Ө.Золзаяа Ахлах нягтлан бодогч
3 Ч.Энхцэцэг Тооцооны нягтлан бодогч
4 Э.Энхбаяр Тооцооны нягтлан бодогч
5 Б.Билгүүдэй Бүртгэл тооцооны мэргэжилтэн
6 Б.Элбэгзаяа Бүртгэл тооцооны мэргэжилтэн
7 Э.Анхбаяр Аж ахуйн менежер
8 Л.Мөнгөнтуул Нярав
9 Б.Давхарбаяр Жолооч
ГАЗАР АШИГЛАЛТ, БҮРТГЭЛИЙН ХЭЛТЭС
1 С.Дашмаа Хэлтсийн дарга 325209 201
2 Ц.Шижир Ахлах мэргэжилтэн
3 Б.Ариунбат Дүүрэг хариуцсан газар зохион байгуулагч БЗД
4 Б.Баттулга Дүүрэг хариуцсан газар зохион байгуулагч ХУД
5 Г.Анхзаяа Дүүрэг хариуцсан газар зохион байгуулагч ЧД
6 Б.Ванхүү Дүүрэг хариуцсан газар зохион байгуулагч СБД
7 Л.Лхагвасүрэн Дүүрэг хариуцсан газар зохион байгуулагч БГД
8 Б.Батжаргал Дүүрэг хариуцсан газар зохион байгуулагч СХД
9 Ц.Төмөр-Очир Кадастрын мэргэжилтэн
10 Б.Амирлан Кадастрын мэргэжилтэн
11 Н.Бямбадорж Бүртгэлийн мэргэжилтэн
12 Б.Алтанзул Бүртгэлийн мэргэжилтэн
13 Б.Өрнөх Бүртгэлийн мэргэжилтэн
ГАЗРЫН МЕНЕЖМЕНТ, ТӨЛӨВЛӨЛТИЙН ХЭЛТЭС
1 Ч.Очир Хэлтсийн дарга 315712 307
2 Л.Отгонбаатар Ахлах мэргэжилтэн
3 Ж.Мөнхзул Хот байгуулалтын мэргэжилтэн
4 М.Чимэддорж Хот байгуулалтын мэргэжилтэн
5 Э.Эрдэнэбулган Хот байгуулалтын мэргэжилтэн
6 В.Мөнхжаргал Хот байгуулалтын мэргэжилтэн
7 Ж.Жавхлан Хот байгуулалтын мэргэжилтэн
8 С.Өлзийхишиг Хот байгуулалтын мэргэжилтэн
9 Т.Ганчимэг Хот байгуулалтын мэргэжилтэн
10 Д.Доржбат Хот байгуулалтын мэргэжилтэн
11 Д.Пүрэвсайхан Ашигт малтмалын эдэлбэр газрын асуудал хариуцсан мэргэжилтэн
ГАЗРЫН ҮНЭЛГЭЭ, ТӨЛБӨРИЙН ХЭЛТЭС
1 Д.Дашцэцэг Хэлтсийн дарга 70110289 203
2 Т.Чойжилсүрэн Ахлах мэргэжилтэн 205
3 Д.Амарбаясгалан Үнэлгээ, бүртгэлийн мэргэжилтэн
4 Г.Мандах Төлбөрийн байцаагч 329248
5 Г.Бямбадорж Төлбөрийн байцаагч
6 Б.Батжавхлан Төлбөрийн байцаагч 328976
7 Ч.Амгаланбат Төлбөрийн байцаагч 70110289
8 С.Ундармаа Төлбөрийн байцаагч 329248
9 Д.Нарангэрэл Төлбөрийн байцаагч 328976
10 Б.Эрдэнэцэцэг Төлбөрийн байцаагч 329248
11 С.Отгонсүрэн Төлбөрийн байцаагч 329248
12 Б.Баярчимэг Төлбөрийн байцаагч 329248
ГАЗАР ӨМЧЛӨЛИЙН ХЭЛТЭС
1 У.Сувдсүрэн Хэлтсийн дарга 319215 Соёлын Төв өргөө Б корпус №13
2 Ц.Мөрдорж Ахлах мэргэжилтэн
3 Б.Цэнгэл Өмчлөл, бүртгэлийн мэргэжилтэн
4 Т.Отгонжаргал Өмчлөлийн мэргэжилтэн
5 Т.Мөнхбат Өмчлөлийн мэргэжилтэн
6 Х.Дагиймаа Өмчлөлийн мэргэжилтэн
7 О.Оюун-Эрдэнэ Өмчлөлийн мэргэжилтэн
8 Т.Төмөр-Очир Өмчлөлийн мэргэжилтэн
9 С.Долгормаа Өмчлөлийн мэргэжилтэн
10 Г.Монголжин Өмчлөлийн мэргэжилтэн
11 А.Хувьзаяа Өмчлөлийн мэргэжилтэн
12 Х.Тэмүүжин Өмчлөлийн мэргэжилтэн
ГАЗРЫН МЭДЭЭЛЛИЙН ТЕХНОЛОГИЙН ХЭЛТЭС
1 Б.Жадамба Хэлтсийн дарга 315334 306
2 Ж.Гал Ахлах мэргэжилтэн
3 Л.Золзаяа Мэдээллийн сан хариуцсан мэргэжилтэн
4 А.Уянга Мэдээллийн сан хариуцсан мэргэжилтэн
5 Б.Дүгэрмолом Өгөгдлийн сан хариуцсан мэргэжилтэн
6 Г.Гантулга Сүлжээний инженер
7 Э.Энхцолмон Сүлжээний инженер
8 Ц.Алтанзул Геодезийн инженер
9 Б.Нурбек Геодезийн инженер
ГАЗАР ЧӨЛӨӨЛӨХ ХЭЛТЭС
1 Д.Энхтөр Хэлтсийн дарга 325484 401
2 Б.Мягмарсүрэн Ахлах мэргэжилтэн
3 В.Сүхбаатар Газар зохион байгуулагч
4 Ш.Амартайван Газар зохион байгуулагч
5 Э.Цэвэлдорж Газар зохион байгуулагч
6 Б.Батбаяр Газар зохион байгуулагч
7 Б.Төмөрбаатар Газар зохион байгуулагч
8 М.Ууганбаатар Газар зохион байгуулагч
9 Б.Батцагаан Газар зохион байгуулагч
10 Г.Цэлмэг Газар зохион байгуулагч
11 Н.Насанбуян Газар зохион байгуулагч
12 С.Чанагнянгар Газар зохион байгуулагч
13 Ж.Жаргалбаяр Газар зохион байгуулагч
БАЯНГОЛ ДҮҮРГИЙН ГАЗРЫН АЛБА
1 Г.Мөнхбаатар Албаны дарга 368461 368463  
2 Ц.Баярмагнай Ахлах мэргэжилтэн  
3 Т.Ганбат Газар зохион байгуулагч Нэг цонхны заал
4 Б.Отгонгэрэл Газар зохион байгуулагч
5 Г.Нямжав Газар зохион байгуулагч
6 Б.Хадбаатар Газар зохион байгуулагч
7 Д.Баярцэцэг Кадастрын мэргэжилтэн
8 Б.Балдорж Газар өмчлөл хариуцсан мэргэжилтэн
9 О.Эрдэнэчимэг Газар өмчлөл хариуцсан мэргэжилтэн
10 Г.Дэлгэрмаа Төлбөрийн байцаагч
11 Б.Отгонзаяа Төлбөрийн байцаагч
12 Д.Авирмэд Нягтлан бодогч
13 Г.Гэрэлмаа Архив, бичиг хэргийн ажилтан
14 Б.Баярмагнай Жолооч  
БАЯНЗҮРХ ДҮҮРГИЙН ГАЗРЫН АЛБА
1 Д.Бат-Ундрах Дарга 450020  
2 Д.Энхмаа Ахлах мэргэжилтэн    
3 Д.Пүрэвсүрэн Газар зохион байгуулагч 456369 Нэг цонхны заал
4 Г.Билэгсайхан Газар зохион байгуулагч
5 Д.Отгонбаяр Газар зохион байгуулагч
6 Б.Лхагвадэмбэрэл Газар зохион байгуулагч
7 Д.Дагийсүрэн Газар зохион байгуулагч
8 Ц.Отгонбямба Газар зохион байгуулагч
9 Б.Уянга Газар зохион байгуулагч
10 А.Энхсайхан Кадастрын мэргэжилтэн
11 Л.Пүрэвдолжин Кадастрын мэргэжилтэн
12 Э.Наранчимэг Газар өмчлөлийн мэргэжилтэн
13 Н.Лхагвасүрэн Газар өмчлөлийн мэргэжилтэн
14 Ц.Отгонжаргал Газар өмчлөлийн мэргэжилтэн
15 Н.Эрдэнэцэцэг Төлбөрийн байцаагч 450167 № 3
16 Ж.Энхбаяр Төлбөрийн байцаагч
17 Ц.Хашчулуун Төлбөрийн байцаагч
18 Ч.Болормаа Нягтлан бодогч
19 Н.Нэмэхбаяр Бичиг хэргийн ажилтан 450020 № 1
20 Б.Ганчимэг Архивын ажилтан 456369  
21 Я.Амаржаргал Жолооч    
СҮХБААТАР ДҮҮРГИЙН ГАЗРЫН АЛБА
1 Д.Сугар Албаны дарга 310762 201
2 Э.Түвшинбаяр Ахлах мэргэжилтэн  
3 Н.Мөнхтуяа Газар зохион байгуулагч  
4 Н.Алтантуяа Газар зохион байгуулагч
5 Н.Чинсанаа Газар зохион байгуулагч
6 Э.Зоригтбаатар Газар зохион байгуулагч
7 Э.Зоригоо Газар зохион байгуулагч
8 Ш.Үүлэнсолнго Газар өмчлөл хариуцсан мэргэжилтэн
9 М.Тэгшжаргал Газар өмчлөл хариуцсан мэргэжилтэн
10 Л.Батцэцэг Төлбөрийн байцаагч
11 А.Лхагважаргал Төлбөрийн байцаагч
12 Г.Эрдэнэтуул Кадастрын мэргэжилтэн
13 Б.Жамсран Кадастрын мэргэжилтэн
14 Г.Чимэдрэгзэн Нягтлан бодогч
15 О.Сэлэнгэ Архив, бичиг хэргийн ажилтан
ЧИНГЭЛТЭЙ ДҮҮРГИЙН ГАЗРЫН АЛБА
1 Ж. Мөнх-эрдэнэ Албаны дарга 319857 201_2
2 М.Сэргэлэн Ахлах мэргэжилтэн 321224 201_3
3 М. Нэргүй Газар зохион байгуулагч 201_3
4 О.Сайнбаяр Газар зохион байгуулагч 201_3
5 Г. Өлзийбаяр Газар зохион байгуулагч 201_3
6 Г. Шүхэрт Газар зохион байгуулагч 201_3
7 Р.Төрбат Газар өмчлөл хариуцсан мэргэжилтэн 201_1
8 М.Бямбажаргал Газар өмчлөл хариуцсан мэргэжилтэн 201_1
9 Х.Амарсайхан Кадастрын мэргэжилтэн 201_3
10 З. Алтанцэцэг Төлбөрийн байцаагч 201_1
11 Д. Батцэнгэл Төлбөрийн байцаагч 201_1
12 Ж.Батцэрэн Нягтлан бодогч 319857 208
13 Д.Дэчмаа Архив, бичиг хэргийн ажилтан 208
14 Б.Моломжамц Жолооч    
ХАН-УУЛ ДҮҮРГИЙН ГАЗРЫН АЛБА
1 Д.Ган-Эрдэнэ Албаны дарга 341997 511
2 Б.Батчимэг Ахлах мэргэжилтэн    
3 Ш.Мягмарсүрэн Газар зохион байгуулагч 344927 509
4 Н.Мөнхбаяр Газар зохион байгуулагч
5 О.Ган-Эрдэнэ Газар зохион байгуулагч
6 Н.Оюунбилэг Газар зохион байгуулагч
7 Д.Оюунсүрэн Кадастрын мэргэжилтэн
8 О.Амаржаргал Төлбөрийн байцаагч
9 Б.Гончигдорж Төлбөрийн байцаагч
10 Б.Ундрах Төлбөрийн байцаагч
11 О.Хадбаатар Газар өмчлөл хариуцсан мэргэжилтэн
12 О.Батчимэг Газар өмчлөл хариуцсан мэргэжилтэн
13 Г.Гаваа Нягтлан бодогч
14 О.Орхонжаргал Архив, бичиг хэргийн ажилтан
СОНГИНОХАЙРХАН ДҮҮРГИЙН ГАЗРЫН АЛБА
1 Б.Алтанхундага Албаны дарга 70006558 Нэг цонхны заал
2 Г.Батзориг Ахлах мэргэжилтэн 70003157
3 Б.Лхагвадорж Газар зохион байгуулагч
4 Ю.Одгэрэл Газар зохион байгуулагч
5 Т.Энхмаа Газар зохион байгуулагч
6 Г.Мөнхбат Газар зохион байгуулагч
7 Б.Лхагва-Эрдэнэ Газар зохион байгуулагч
8 Г.Ариунзаяа Газар зохион байгуулагч
9 Т.Тува Газар зохион байгуулагч
10 Ш.Наранцогт Газар зохион байгуулагч
11 С.Мөнгөнцэцэг Газар өмчлөл хариуцсан мэргэжилтэн
12 Ж.Шижиртуяа Газар өмчлөл хариуцсан мэргэжилтэн
13 Б.Хулан Газар өмчлөл хариуцсан мэргэжилтэн 114
14 Д.Мөнхтуяа Төлбөрийн байцаагч
15 М.Базарсүрэн Төлбөрийн байцаагч Нэг цонхны заал
16 Л.Уранчимэг Төлбөрийн байцаагч
17 С.Сарантуяа Кадастрын мэргэжилтэн
18 О.Энхтуяа Кадастрын мэргэжилтэн
19 Ц.Пагмадулам Бичиг хэргийн ажилтан
20 Ө.Нямдэлгэр Архивын ажилтан
21 Х.Энхтунгалаг Нягтлан бодогч
22 Э.Шинэбаяр Жолооч    
НАЛАЙХ ДҮҮРГИЙН ГАЗРЫН АЛБА
1 М.Давааням Албаны дарга 70233251 № 2
2 О.Адьяа Газар зохион байгуулагч 70232931 №3
3 Ц.Уянга Газар зохион байгуулагч
4 Г.Ганбаяр Газар зохион байгуулагч
5 Э.Эрдэнэбаяр Кадастрын мэргэжилтэн
6 Э.Цолмонцэцэг Газар өмчлөл хариуцсан мэргэжилтэн
7 Т.Гангаамаа Төлбөрийн байцаагч
8 Э.Ууганбаяр Төлбөрийн байцаагч
9 Х.Оюунгэрэл Санхүү, бүртгэлийн болон архив, бичиг хэргийн ажилтан
БАГАНУУР ДҮҮРГИЙН ГАЗРЫН АЛБА
1 С.Ичинхорлоо Албаны дарга 70212255 Нэг цонхны заал
2 Г.Баттулга Газар зохион байгуулагч 70212450
3 А.Ганзориг Газар зохион байгуулагч
4 Э.Энхбилгүүн Кадастрын мэргэжилтэн
5 Б.Ёндондаш Төлбөрийн байцаагч
6 М.Бүжиллхам Газар өмчлөл хариуцсан мэргэжилтэн
7 Г.Энхтунгалаг Нягтлан бодогч
8 Б.Сугардаш Архив, бичиг хэргийн ажилтан
БАГАХАНГАЙ ДҮҮРГИЙН ГАЗРЫН АЛБА
1 Л.Санжийжамц Албаны дарга 70491005 305
2 Ч.Магадсайхан Мэргэжилтэн
3 Ц.Оюунтөгс Архив, бичиг хэргийн ажилтан    
216        
ДҮНЖИНГАРАВ НҮНТ
1 Л.Батчимэг Ахлах/ Газар зохион байгуулагч 75751200 123456
2 А.Алтангэрэл Кадастрын мэргэжилтэн  
3 Б.Батзориг Кадастрын мэргэжилтэн  
4 Ц.Батбаяр Газар зохион байгуулагч  
5 Г.Номундарь Газар өмчлөл мэргэжилтэн  
6 Ө.Доржханд Төлбөрийн мэргэжилтэн  
7 Д.Төмөрхүү Төлбөрийн мэргэжилтэн  
ДРАГОН НҮНТ
1 Ш.Болдбаатар Ахлах/ Газар зохион байгуулагч 75771200  
2 М.Номинзул Төлбөрийн мэргэжилтэн  
3 Н.Соёл-Эрдэнэ Кадастрын мэргэжилтэн  
4 Ю.Гангамаа Газар өмчлөлийн мэргэжилтэн  
5 Б.Янжиндулам Төлбөрийн мэргэжилтэн  
6 Т.Эрдэнэбаяр Кадастрын мэргэжилтэн  
7 М.Дагвадорж Газар зохион байгуулагч  
МИШЭЭЛ НҮНТ
1 Б.Баярбямба Ахлах/Газар зохион байгуулагч 75851200-2027  
2 Ч.Тунгалагтамир Газар зохион байгуулагч  
3 Э.Ананд Бүртгэлийн мэргэжилтэн  
4 Б.Амаржаргал Бүртгэлийн мэргэжилтэн/Барьцаа  
5 Ч.Батчимэг Төлбөрийн мэргэжилтэн  
6 О.Тэмүүлэн Бүртгэлийн мэргэжилтэн  
7 Б.Мөнхбаатар Газар зохион байгуулагч  
ОРГИЛ НҮНТ
1 Ш.Дашдулам Ахлах/ Газар зохион байгуулагч    
2 Н.Намуун-дэлгэр Гэрээт ажилтан  

Хандалт

555857
Өнөөдөр
Энэ 7 хоногт
Энэ сар
Нийт
121
3613
10684
555857

Таны IP: 54.224.60.122

Facebook